Wesele bez disco polo!?

Wesele bez disco polo, czy to możliwe!?

Wesele w dobrym tonie, czyli jak zorganizować wesele bez disco polo.
Wielu wesele kojarzy się z przyśpiewkami, muzyką disco polo, oczepinami ze sprośnymi zabawami typu przebijanie balonów w dwuznacznych pozycjach, jednym słowem z kiczem i obciachem . Tymczasem Wy pragniecie czegoś innego ,fajnej zabawy, ale utrzymanej w dobrym stylu.
Jak to zrobić?
Po pierwsze musicie znaleźć  dj-a, który muzyki disco polo nie gra. I nie chodzi o to , że takiej muzyki może nie zagrać, jeżeli macie taką wolę, tylko po prostu takiej muzyki nie ma i nie zamieni  Waszej imprezy w „szaloną” hulankę według własnego pomysłu lub próśb wujka Heńka.  Wybrany przez Was dj powinien mieć  ogromny zasób innej muzyki, która świetnie sprawdza się na weselach i zazwyczaj zaspakaja gusta gości, którzy lubią discopolowe klimaty. Sięga wówczas po nagrania naszych rodzimych folkowych zespołów takich jak Enej, Brathanki, Golec Orkiestra, Zakopower, Kayah i Bregović. W repertuarze polskich i zagranicznych zespołów jest cała masa hitów i złotych przebojów, które rozbawią gości tak, że żadne miejsce na parkiecie nie pozostanie puste.  Można tutaj wymienić chociażby Marylę Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka, Abbę, Boney M, czy Modern Talking. Jeżeli dołożymy do tego rockandroll, muzykę lat 60-tych i 70-tych czy też energetyczny pop lat 80 dobra zabawa gwarantowana!
A co zrobić ze wspomnianym wujkiem Heńkiem, który wesela bez muzyki disco polo nie uważa?
Podczas zaproszenia zasygnalizujcie gościom,  że Waszym zdaniem ta muzyka nie pasuje do Waszego przyjęcia, bo gustownie urządzone wnętrza , w których będzie odbywało się Wasze przyjęcie , eleganckie stroje wasze i waszych gości nijak się mają do muzyki jak z remizy.  Poproście o wsparcie waszych rodziców, dziadków, rodzeństwo. Jeżeli jednak podejrzewacie, że wujek Heniek może nie uszanować Waszej decyzji- szczególnie po kilku głębszych i namolnie będzie się domagał „Szalonej”, ustalcie wcześniej wspólnie z dj-em, które tytuły z repertuaru disco polo są dla Was akceptowalne. Kilka utworów nie wpłynie na jakość Waszego przyjęcia a ochroni je od afery z wujkiem w tle.
Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy wybrać dj-a czy zespół , my podpowiadamy: dj-a! Zagra wszystko co tylko sobie zażyczycie i to w oryginalnej wersji. Dopasuje repertuar do wizji Waszego przyjęcia.  Jeżeli macie potrzebę muzyki na żywo to polecamy duet dj&saksofon. Dj gra lubiane przez Was kawałki a saksofonista dogrywa muzykę. Saksofonista, z którym współpracujemy jest również wodzirejem, który zabawi Waszych gości  z klasą, subtelnym poczuciem humoru,  bez żenujących kawałów i zabaw.
Gdzie gramy:  głównie Warszawa i województwo mazowieckie, ale możemy dojechać w każde miejsce w Polsce.