Atrakcje dodatkowe

Maszyna do ciężkiego dymu/mgły - wytwornica dymu przypodłogowego, która wykorzystywana jest do upiększenia różnego rodzaju pokazów, występów takich jak np.: w programie „Taniec z gwiazdami”. Daje wspaniały efekt  „tańca w chmurach” gdyż unosi się tylko na wysokość ok. 30 cm. Nasza wytwornica to produkt profesjonalny, najwyższej jakości (Nimbus Chauvet) używany w studiach telewizyjnych i teatrach, jest dużej mocy (4000W) i wytwarza dym na odległość do 5m. Dym jest skondensowaną parą wodną, dlatego też jest bezpieczny dla alergików i osób noszących soczewki.

Projektor gobo - wyświetla nazwy firm, logo, imiona, inicjały np. Eventcomplex czy Kasia i Tomek, studniówka ... itp. Może być użyty wewnątrz jak i na zewnątrz: projekcja na fasadzie budynku, jednobarwna, obrotowa.

Maszyna do baniek mydlanych - dwa rodzaje maszyn, duża i wydajna może uświetnić wzniosłe chwile na Waszym przyjęciu, mała może znaleźć zastosowanie na zewnątrz i dać wiele radości dzieciom, i nie tylko.                               
Maszyna do śniegu - bardzo podobne zastosowanie, jak w przypadku maszyny do baniek, tyle że zamiast baniek wirują płatki śniegu.

Konfetti - wystrzałowy deszcz kolorowych lub jednobarwnych płatków z pewnością uatrakcyjni każdą imprezę. Do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Efekt wody- efektowne podświetlenie np. sufitu lub ścian, które sprawia że powierzchnia wygląda jakby się poruszała lub była umieszczona nad powierzchnią wody, która odbija światło. Można wybrać kolor i szybkość ruchu.